top of page

Polska Nova Poczta застерігає від шахраїв

Nova Poczta Polska застерігає своїх клієнтів від шахраїв. Повідомлення поштовий оператор опублікував на своїй сторінці у Facebook 27 липня. Шахраї можуть виманити у довірливих людей до 100 злотих.
Як обманюють клієнтів «Нової пошти» в Польщі

27 липня Nova Post опублікувала на своїй сторінці у Facebook повідомлення про те, що в Польщі активізувалися шахраї. За інформацією, вони виманюють у людей 100 злотих. За інформацією сайту поштового оператора :

У мережі поширюють оголошення про набір співробітників на «Нову пошту». За виконання формальностей шахраї вимагають 100 злотих. Ми ніколи не приймаємо гроші за працевлаштування і спілкуємося лише з офіційних каналів або сторінок співробітників компанії. Тому, якщо у вас просять якісь гроші за працевлаштування, припиніть розмову - це 100% шахраї.

У поштовому операторі також нагадали, що українці чи інші жителі Польщі все ще мають можливість працювати на «Новій пошті». Однак для цього вам слід надіслати своє резюме на адресу kalchenko.t@novapost.pl .


Nova Post вже працює в понад 20 містах Польщі. Крім того, досить часто відкриваються нові відділення. На даний момент є філії у Варшаві, Кракові, Любліні, Лодзі, Вроцлаві та багатьох інших містах Польщі.0 переглядів

Commentaires


bottom of page