top of page

Nova Post в Польщі: відкриття рахунків та прийом платіжних карток

Тепер на «Новій пошті» в Польщі можна не тільки відправляти та отримувати посилки, а й налаштувати облікові записи та приймати платіжні картки. Дізнайтеся всі подробиці.

Нові послуги від NovaPay

8 квітня 2023 року Нова Пошта отримала розширену ліцензію НБУ. Завдяки цьому фізичні та юридичні особи зможуть користуватися новими сервісами, серед яких:

 1. Відкриття та ведення рахунків для фізичних та юридичних осіб.

 2. Отримання платіжної картки для здійснення платежів.

 3. Можливість здійснення безготівкових розрахунків для комерційних цілей (еквайринг).

 4. Можливість здійснювати перекази без створення облікового запису.

 5. Можливість зарахування платіжних операцій.

 6. Можливість прийому грошей на рахунок і т.д.

Загалом клієнти NovaPay зможуть користуватися всіма платіжними функціями, які дозволені в Україні під час війни.


Нові відділення "Нова Пошта" та кур'єрські служби

Нова Пошта продовжує розвивати свою діяльність у Польщі. Поштовий оператор вже має відділення у 18 містах Польщі. Нещодавно були відкриті нові відділення в:

 1. Краків. Тут одночасно відкрили два нових відділення: вул. Балицька 214 - вантажне відділення та на вул. Мальборська 35 .

 2. Білосток – вул. Kaczorowskiego 14 .

 3. Бидгощ - вул. Karola Szajnochy 3 - вантаж.

 4. Кельце - вул. Габріелі Запольська 9 .

 5. Єленя Гора – вул. Powstańców Śląskich 12B - вантаж.

 6. Гожув Великопольський - вул. Маленький 5 .

 7. Щецин - Plac Wojska Polskiego 5 .

 8. Ополе - вул. Будівля 50 .

Крім того, тепер є можливість замовити кур'єрську відправку. Це означає, що клієнтам не потрібно йти у відділення, щоб забрати посилку. Кур’єрською службою можна скористатися навіть у містах, де ще немає відділень Нової Пошти. Вартість послуги 5 злотих.


Щоб замовити доставку за адресою:

 1. Заповніть заявку на сайті .

 2. Оплачуйте замовлення на сайті відразу.

 3. Упакуйте відправлення.

Кур'єр не буде перевіряти вміст посилки, але якщо митниця виявить порушення, посилка буде повернена відправнику. Тому пам’ятайте, що заборонені товари не можна класти в посилку.Мобільний додаток від Нової Пошти

Щоб полегшити процес обробки посилок, Нова Пошта запустила мобільний додаток у Польщі. Додаток схожий на український. Він дозволяє відстежувати відправлення, оформляти накладну та переглядати історію відправлень.


Крім того, за допомогою програми можна прокласти маршрут до найближчого поштового відділення.

Програма тепер доступна для завантаження. Його можна завантажити з Google Play і App Store . Додаток доступний українською мовою, тому проблем з його використанням не виникне.У Польщі відкрилася друга вантажна контора «Nowa Poczta»


10 січня 2023 року популярний український поштовий оператор Nova Post, який працює в Європі під брендом Nova Post, оголосив про відкриття свого першого вантажного відділення в Польщі. Офіс Cargo 01/1 знаходиться у Варшаві за адресою Jana Olbrachta 94 . А нещодавно «Нова пошта» відкрила своє друге відділення вантажних перевезень у Польщі.


Він розташований у Глогуві Малопольському на вулиці Стрефової, 5 .

Як повідомляється на сайті компанії, відтепер українці можуть відправляти в Україну та отримувати в Польщі не лише документи та дрібні посилки, а й великовагові посилки вагою до 1000 кг, зокрема:

 • великі валізи з особистими речами;

 • великогабаритні пристрої в заводській упаковці.


 

Адреси інших відділень Нової Пошти в Польщі

Сьогодні Nova Post має вже 17 відділень (не враховуючи нових вантажів) і надає поштові послуги в семи містах різних регіонів Польщі. Відділення «Нової пошти» в Польщі знаходяться за такими адресами:


Nova Post у Варшаві

02.04 – Męcińska 18

Nova Post в Лодзі:

Люблін:

Nova Post у Вроцлаві:

Nova Post у Гданську:

Nova Post у Познані:

Нова пошта в Жешові

Нова пошта в Кракові

Nova Post в Катовіце

Нова Пошта в ЧенстоховіУсі ці відділення Nova Post у Польщі приймають посилки до 30 кг, за винятком відділення у Варшаві 01/4 (Józefa Zajączka 11), де працюють з посилками до 50 кг.


При цьому всі без винятку відділення працюють за єдиним графіком: з понеділка по п'ятницю вони обслуговують клієнтів з 8:00 до 20:00, в суботу та неділю - з 9:00 до 18:00.


У пунктах обслуговування оператора можна відправити додому та забрати посилку з особистим одягом, продуктами харчування та спорядженням з України.


Планується подальше розширення поштової мережі в польських та інших містах Європи. Найближчим часом планується відкриття нових точок у містах, де вже працюють філії оператора, а також початок роботи в Катовіце. 

Як відправити посилку з "Новою Поштою" з Польщі в Україну?


Тарифи Нової Пошти на відправлення з Польщі в Україну та умови доставки


Сьогодні діють тарифи на відправлення з Польщі в Україну:

 • пересилання дрібної посилки (найбільша сторона поштової посилки до 40 см) − 45 злотих;

 • середній (найбільша сторона поштового пакету до 60 см) − 60 злотих;

 • великий (найбільша сторона поштового пакету до 120 см) − 80 зл.


Ці тарифи поширюються на відправлення, що пересилаються між поштовими відділеннями оператора або на поштовий апарат. При замовленні кур'єрської відправки з Польщі в Україну до кожного тарифу додається додатково 5 злотих.


Якщо оголошена вартість відправлення перевищує 200 злотих, стягується додаткова плата в розмірі 0,5% від фактичної вартості відправлення. Опціонально у відділеннях можна придбати ящик для посилки: малий (довжиною до 40 см) коштуватиме 4 злотих, середній (довжиною до 60 см) – 7 злотих, великий (довжиною до 120 см) – 10 злотих. .


Орієнтовний термін доставки до 5 робочих днів. Оплатити доставку можна готівкою або банківською картою через POS-термінал. Зверніть увагу, що 7 днів зберігання у відділенні включено у тариф доставки.


Однак, якщо цей термін буде перевищено, вам доведеться додатково сплачувати від 2 до 4 злотих за кожен день закінчення терміну дії, залежно від розміру пакунка. Звичайно, є й інші способи відправити посилку з Польщі в Україну .Вимоги до відправлення посилок Новою поштою з Польщі в Україну


Готуючись відправити посилку Новою поштою з Польщі в Україну, зверніть увагу на те, що:

 • посилки з реальною вагою або об'ємом до 30 кг можуть бути відправлені з об'єкта оператора поштового зв'язку;

 • сума сторін упаковки не повинна перевищувати 150 см, а довжина найбільшої сторони повинна бути менше 120 см;

 • страхова сума ділянки дорівнює її оціночній вартості;

 • орієнтовна вартість вашого відправлення не повинна перевищувати 10 тис. євро;

 • при ввезенні в Україну товарів вартістю понад 150 євро оподатковуються ввізним митом (10% від суми, що перевищує 150 євро) та ПДВ (20% від суми, що перевищує 150 євро, включаючи мито);

 • оплата відправлення здійснюється тільки відправником (послуги оператора можна оплатити готівкою, банківською картою або безконтактним способом оплати);

 • відправлення не може містити товарів, заборонених до приймання та перевезення Новою поштою.

Також зверніть увагу, що при замовленні відправлення краще писати повну адресу доставки латинськими літерами, а при вказівці інформації про одержувача залишати місцевий номер телефону країни доставки (тобто український) - інакше можуть виникнути проблеми з доставкою. Крім того, має бути точний опис вантажу, скільки і що в ньому є – це вимога митних органів.Правила пакування посилок для відправлення Новою Поштою в Україну


На вимогу логістичних партнерів «Нова пошта» всі відправлення повинні бути упаковані в картонні коробки. Тож якщо ви відправляєте речі у валізі (сумці, валізі), вам потрібно або самостійно подбати про відповідне пакування, або подбати про те, щоб відправлення було запаковано в картонну коробку на пошті.


Послуга пакування надається в кожному відділенні Нової Пошти в Польщі та гарантує пакування відповідно до стандартів компанії. Щоб скористатися послугою на пошті, достатньо замовити її під час передачі посилки оператору, який визначить розмір та кількість необхідних пакувальних матеріалів та додасть їх до відправлення.


Ви також можете упакувати посилку самостійно - в торговій точці, купивши коробку тут, або вдома. Упаковуючи посилку самостійно з підручних засобів, скористайтеся деякими рекомендаціями:

 • для документів найкраще підходить жорсткий картонний конверт;

 • речі і текстиль повинні бути упаковані в пакети;

 • для упаковки вибирати тільки цілі коробки з непошкодженими ребрами жорсткості, виготовлені з жорсткого багатошарового гофрокартону;

 • крихкі вантажі (скло, порцеляна та інші подібні вироби) повинні бути покриті з усіх боків не менше ніж трьома шарами прокладочного матеріалу, і кожен такий предмет повинен бути упакований окремо;

 • не залишайте в коробці порожніх місць - вміст коробки не повинен рухатися, тому вільний простір упаковки необхідно заповнити якимось наповнювачем (фольгою, папером тощо).

Зверніть увагу, що в ідеалі вміст коробки має максимально відповідати її розміру, однак найменший допустимий розмір упаковки може бути 11 х 11 см. 

Що не можна відправляти Новою поштою з Польщі в Україну?

Щоб уникнути проблем при розміщенні та доставці посилки, також не варто намагатися пересилати заборонені речі та предмети. Пропонуємо ознайомитися з основним переліком відправлень, які не приймає Нова пошта до перевезення:

 • харчові продукти вагою понад 10 кг, а також такі, що потребують певного температурного режиму для зберігання, не мають оригінальної упаковки або є рідинами;

 • наркотики, наркотичні, психотропні та отруйні речовини;

 • косметичні засоби, що містять спирт, препарати в балонах під тиском, легкозаймисті матеріали;

 • товари, що оподатковуються підакцизним збором (алкогольні напої, тютюнові вироби, рідина для електронних сигарет, рідка хімія);

 • готівка, дорогоцінні метали та каміння, ювелірні вироби, антикваріат, хутра;

 • предмети військового призначення, мисливська та спортивна зброя, вибухові речовини;

 • насіння, насіння, зразки ґрунту, готові корми для тварин;

 • друковані плати без маркування, носій інформації із закритим доступом;

 • використані автомобільні шини.

Через «Нову пошту» ви не зможете відправити двигуни внутрішнього згоряння, газонокосарки, сігвеї, електромобілі, електромотоцикли, гіроскопи, гіроскопи, дихальні апарати, бензопили, а також кондиціонери, комп’ютерну, стоматологічну, бурильну чи холодильну техніку.


Не можна відправляти живих тварин і рослин, контрафактну та фальсифіковану продукцію, а також вживані особисті речі в забрудненому стані. З повним переліком речей, які заборонено провозити з Польщі в Україну, можна ознайомитися у відповідному розділі на сайті Нової пошти .


 

Як відправити посилку з України в Польщу Новою поштою?


Українці, які зараз проживають у Польщі, можуть не лише відправляти посилки в Україну, а й отримувати документи, відправлення та вантажі з батьківщини.Тарифи Нової Пошти на відправлення з України в Польщу

Актуальні тарифи Нової Пошти на міжнародні відправлення з України до Польщі, без урахування можливих митних платежів, такі:

 • дрібні (до 2 кг) - 300 грн

 • середні (до 10 кг) - 450 грн

 • великі (до 30 кг) - 600 грн.

Зверніть увагу, що це тарифи на відправку посилки на пошті в Польщі або на пошті. Щоб скористатися кур'єрською доставкою inPost, до вказаної суми тарифу необхідно додати ще 100 грн. 

Правила відправлення посилки Новою поштою з України до Польщі


Відправляючи посилку Новою поштою з України до Польщі, пам’ятайте, що:

 • при виборі посилки для відправлення враховуйте вагу та розміри посилки (розмір комірки А - для посилок до 25 кг, розміри до 8x38x64 см, B - 25 кг, 19x38x64 см, C - 25 кг, 41x38x64 см) ;

 • посилки вагою понад 25 кг або розміром понад 41x38x64 см доставляються тільки кур'єром;

 • максимально допустимі розміри пакета для кур'єрського відправлення: довжина - не більше 120 см, сума всіх сторін - не більше 150 см, маса - не більше 30 кг;

 • неможливо відправити кілька відправлень одним пакетом.

Також у посилках має бути лише те, що можна відправити Новою поштою з Польщі в Україну. До міжнародних відправлень не приймаються речі в запечатаній або обклеєній заводській упаковці, з цінниками та бірками, або навпаки – одяг чи взуття в забрудненому стані.


Ноутбуки, наркотики, гроші, їжа, алкоголь і тютюн суворо заборонені. Також заборонені наркотики, зброя всіх видів, товари військового призначення, вибухові, радіоактивні, легкозаймисті речовини, зокрема фарби, побутова хімія, лаки для волосся та косметичні бальзами. З повним списком заборонених предметів можна ознайомитися на сайті поштового оператора.


Правила прийому посилок, які відправляються Новою поштою з України в Польщі


Стандартний термін доставки посилки з України до Польщі Новою поштою – від 5 днів (приблизно стільки займає доставка посилки з однієї столиці до іншої).


 


Отримання посилки з України у польському відділенні Нової Пошти


Якщо посилка з України до Польщі була відправлена ​​в будь-яку точку поштового оператора Польщі, одержувач буде проінформований SMS про те, що посилка вже прийшла. Після отримання повідомлення необхідно прийти до вказаного відділення з документом, що засвідчує особу, та номером експрес-накладної (ЛП).


Варто зауважити, що при отриманні відправлення у відділенні одержувач має право зважити вантаж і перевірити вміст відправлення.Отримання посилки з України на польській пошті


Якщо посилка з України була відправлена ​​Новою Поштою у відділенні пошти, QR-код буде надіслано на електронну адресу, мобільний телефон або додаток inPost (якщо встановлено) одержувача.


З його допомогою одержувач зможе відкрити пошту та забрати посилку. Для цього введіть цифровий код на дисплеї коробки для посилок або відскануйте штрих-код сканером поштового апарату.Отримання посилки з України до Польщі Новою поштою від кур'єра


Якщо відправник з України обирає кур’єрську доставку в Польщі, одержувач також отримає SMS або e-mail від партнера поштового оператора inPost на польський номер, вказаний під час відправлення. Крім того, кур'єр inPost зв'яжеться з одержувачем відправлення безпосередньо в день доставки для уточнення часу зустрічі.


Щоб отримати посилку від кур'єра, необхідно підготувати паспорт або інший документ, що посвідчує особу. «Нова пошта» відкрила перше відділення вантажних перевезень у Польщі.

Comments


bottom of page