top of page

Як поповнити Monobank у Польщі та замовити українську картку зі знижкою 50% за кордоном?

Багато українців, які зараз знаходяться за кордоном, стикаються з необхідністю поповнити картку українського банку. Однак не завжди зрозуміло, як це зробити. Обговорюємо, як поповнити українську картку в Польщі на прикладі Monobank. Також пропонуємо скористатися новою пропозицією Monobank та Нової Пошти в Польщі.Картка Monobank в Польщі зі знижкою 50% на доставку


Monobank спільно з «Новою Поштою» оголосили про нову акцію , за якою поточні клієнти банку та бажаючі оформити картку в українській банківській установі за кордоном можуть замовити картку на вигідних умовах . У найближчі 101 день, тобто до Нового року (31.12.2023) , кожен має можливість замовити картку Monobank зі знижкою 50% на доставку . Нагадуємо, що це стосується монокарт із кредитним лімітом до 100 тис. грн. Кредитний ліміт розраховується індивідуально в Інтернеті без звернення до кредитних брокерів.


Щоб замовити картку в Польщі, зайдіть в додаток Monobank і виберіть в налаштуваннях опцію Випустити пластикову картку. Нова Пошта забезпечить швидку доставку банківської картки Monobank зі знижкою 50% у будь-який куточок Польщі .Щоб відкрити картку в Monobank , виконайте наступні дії:

 1. Встановити додаток Monobank. Він доступний в App Store і Google Play .

 2. Сфотографуйте свій паспорт та ІПН. Ви також можете сфотографувати свій закордонний паспорт.

 3. Виберіть спосіб отримання картки.

Наразі у зв'язку з російською агресією є можливість замовити доставку в Європу. Картка відкривається тільки через додаток, тому навіть якщо ми не в Україні, ми можемо нею скористатися. Український Monobank незабаром може з'явитися в Польщі.


 

Що Monobank пропонує своїм клієнтам?

Якщо у вас є картка Monobank, ви маєте такі можливості:

 1. Переказ грошей на картку контактів з телефонної книги;

 2. Поповнення мобільного телефону;

 3. Ощадні картки інших банків;

 4. Здійснення комунальних платежів без сплати комісії. Це стосується і тих випадків, коли ви оплачуєте комунальні послуги кредитними коштами;

 5. Отримання кешбеку за покупки у вигляді реальних грошей, які згодом можна внести на свій рахунок. Однак пам’ятайте, що кошти можуть оподатковуватися. Категорії, в яких можна отримати кешбек, оновлюються щомісяця;

 6. Можливість встановлення регулярних платежів.

Крім того, ви можете відкривати банки в Monobank, щоб зберігати або накопичувати гроші. Ви також можете відкрити банк, де будете збирати кошти на благодійність.


 

Як поповнити картку Monobank в Польщі, не відкриваючи рахунку в польському банку?


Якщо у вас вже є картка Monobank, ви можете поповнити її в Польщі. Для цього, не відкриваючи рахунку в польському банку, можна скористатися наступними системами:

 • Вестерн юніон;

 • MoneyGram;

 • Ріа;

Валюта, якою можна поповнити картку – польський злотий . Однак при отриманні грошей ви можете вибрати валюту, в якій хочете їх отримати. Це можуть бути долари або гривні. Також може стягуватися комісія. Це залежить від суми, але починається від 9 злотих. Обмеження суми не перевищує 3000 злотих. доларів за переказ.


Щоб скористатися цими системами, зверніться до PKO Bank або Poczta Polska. При собі необхідно мати такі документи:

 1. Паспорт;

 2. посвідчення особи.

Ви також можете використовувати термінали IBOX . Вони вже з’явилися в торгових центрах Варшави, а незабаром мають з’явитися і в інших містах Польщі. За допомогою цього банкомату ви також можете поповнювати інші українські картки.


 

Як поповнити картку Monobank, якщо у вас є рахунок у польському банку?


Якщо у вас уже є рахунок у польському банку , ви можете поповнити картку Monobank за допомогою нього. Для цього ви повинні бути клієнтом таких банків, як PKO, Pekao, ING, Santander або Millenium. Перерахувати гроші на картку Monobank можна за допомогою:

 • SWIFT переказ. Зараз комісія за це не стягується, але зауважте, що банки-посередники можуть стягувати комісію;

 • Переказ SEPA. Тут вже нарахована комісія. Від 1 євро, але все залежить від суми переказу. Ця система використовується лише для платежів у євро.

За допомогою цих платіжних систем ви можете переказувати валюту в польських злотих, доларах або євро .


Документи, які знадобляться при перерахуванні коштів:

 1. Паспорт;

 2. Місцевий податковий номер.

Пам'ятайте, що в Польщі ви можете користуватися українськими картками так само, як і в Україні . Валюта буде автоматично конвертована за поточним курсом.


 

Як перевести гроші з картки Monobank на картку поляка?

Також можна переказати гроші з української картки на польську. Якщо ви бажаєте переказати гроші з картки Monobank на картку поляка, вам необхідно дотримуватися наступного алгоритму:

 1. У додатку Monobank натисніть Інші платежі ;

 2. Потім виберіть Перемістити на вкладку ;

 3. У відповідне поле введіть номер своєї карти поляка;

 4. Введіть необхідну суму переказу. Вводити треба в гривнях, тому відразу переведіть приблизно в злоті.

 5. Натисніть Надіслати .

Як правило, гроші приходять відразу, навіть якщо переводити вночі. Але іноді переказ може тривати до трьох днів. Все залежить від конкретного польського банку та суми, яку ви переказуєте на картку.


Також врахуйте, що з вас буде стягнута комісія. Його розмір може змінюватися в залежності від політики польського банку.

Comments


bottom of page