top of page

Як отримати 10 000 злотих від проекту «ПЕРШИЙ ДОПОМОГТИ»?

У Польщі триває прийом заявок на конкурс «Перший на допомогу», у якому можна виграти 10 000 злотих. До участі в конкурсі запрошуються всі жителі Польщі та інших країн, незалежно від віку та професії. Детальніше про умови, організацію та терміни можна дізнатися в цій статті.
Мета конкурсу «Перший на допомогу».


Мета конкурсу «Перший на допомогу» — показати та увічнити, як люди допомагали українським біженцям, коли почалося повномасштабне вторгнення Росії. За словами організаторів, допомога була б неможливою без залучення десятків тисяч людей, які працювали на вокзалах, прикордонних та реєстраційних пунктах, лікарнях та інших місцях по всій Польщі.


Беручи участь у проекті, ви повинні розповісти нам про свій досвід допомоги або як ви отримували допомогу, починаючи з перетину українсько-польського кордону . Учасники можуть виграти один із наступних призів:

 1. 10 000 злотих і пам’ятна статуетка для кожного переможця в одній із конкурсних категорій.

 2. Відзнака – журі визначає кількість таких відзнак окремо.

До складу журі увійшли відомий польський журналіст Марцін Вікло, фотограф-репортажист Бартломей Косінський та режисер, оператор і продюсер Аркадіуш Голембєвський. У конкурсі можуть брати участь:

 • Волонтери, журналісти, фотографи, оператори та інші люди, які документували процес надання допомоги українським біженцям.

 • Люди, які займаються допомогою українським біженцям: волонтери, лікарі, військовослужбовці, прикордонники тощо.

 • Всі жителі Польщі та за кордоном.


 

Які категорії приймаються до конкурсу дизайну First to Help?

Ви можете ввійти в одну з цих категорій:

 • Текст має являти собою розповідь, написану від першої або третьої особи, яка розповідає про людину чи групу людей, які допомагали українським біженцям. Це може бути репортаж, щоденник, блог тощо. Текст повинен бути написаний польською мовою.

 • На фотографії має бути зображена людина або люди, які допомагали українським біженцям. Також приймаються фотозвіти. Також потрібен короткий опис з поясненням польською мовою.

 • Відео — це запис, на якому особа чи група людей допомагають біженцям з України. Також приймаються відеоблоги. Крім того, потрібен короткий опис польською мовою.

Оцінюючи роботи, журі звертатиме увагу на такі моменти:

 1. Зв’язок роботи з темою конкурсу.

 2. Технічне виконання.

 3. Творчість і артистизм.

 4. Якість фото і відео.

 5. Стилістична та мовна якість тексту.

У змаганнях можна брати участь як індивідуально, так і в групах. У конкурсі також можуть брати участь неповнолітні. На конкурс приймаються як професійні, так і аматорські роботи.


 

Як подати заявку на участь у конкурсі «Перший на допомогу»?


Прийом заявок на конкурс розпочався 16 червня і триватиме до 31 жовтня 2023 року . Роботи перевірятимуть до кінця осені. Потім будуть обрані та нагороджені переможці в кожній категорії.


Щоб взяти участь у конкурсі, будь ласка, заповніть форму . Необхідно вказати свої контактні дані, категорію, до якої подається робота та надіслати файл із матеріалом.

Ми запрошуємо вас приєднатися до нашого каналу Telegram , нашої сторінки Facebook та нашої сторінки Instagram , щоб бути в курсі останніх новин та подій.


Увага! Якщо в конкурсі бере участь неповнолітня особа, необхідна згода батьків або осіб, які їх замінюють. Згода має бути в письмовій формі у вигляді сканованого зображення, яке надсилається разом із анкетою. Без цієї згоди неповнолітні не можуть брати участь у конкурсі.


Якщо в конкурсі бере участь група осіб, усі учасники повинні бути зазначені в одній заявці. Анкету заповнює одна особа від усіх учасників конкурсного проекту.

Для отримання додаткової інформації про конкурс відвідайте веб-сайт або ознайомтеся з правилами .


Comments


bottom of page