top of page

Як відправити гроші з Польщі в Україну - 7 способів

Сьогодні українців у Польщі досить багато. Більшість із них – люди, які покинули свої домівки, рятуючись від війни. У них є родичі та друзі в Україні, яким потрібна допомога, в тому числі фінансова.Ось список доступних послуг для швидких грошових переказів з Польщі в Україну.Онлайн трансфери з Польщі та ЄС в Україну

Є онлайн-сервіси, які вже популярні серед українців. Зазвичай ми обережно ставимося до таких пропозицій, але ці компанії діють згідно із законодавством країни, в якій вони зареєстровані.


Такі платформи використовуються веб-сайтами як посередники в транзакціях. Процес переказу за допомогою таких сервісів досить простий. Вам необхідно створити особистий кабінет на сайті та мати картку або рахунок у польському банку. Крім того, здійснити транзакцію дуже просто, оскільки більшість платформ мають власні версії мобільних веб-сайтів або мобільних додатків у App Store та Play Market.


Недоліком є ​​те, що в більшості випадків одержувач повинен мати власний рахунок або картку в українському банку. Не всі компанії пропонують зняття готівки.

Раніше ми писали про те, як покласти гроші на карту в Польщі .TransferGo

TransferGo є досить популярним онлайн-сервісом грошових переказів. Вони завжди пропонують хороший курс і можливість швидко обробляти транзакції, що означає, що гроші надходять на рахунок одержувача протягом 30 хвилин. Для нових користувачів послуги перші два перекази будуть безкоштовними. Після закінчення цього часу за транзакцію доведеться заплатити 14,99 злотих, а за переказ коштів сьогодні – 9,99 злотих. При стандартному переказі одержувач отримає гроші наступного дня після відправлення.


Українців приваблює україномовний інтерфейс програми. Технічна підтримка також доступна українською мовою, що значно полегшує спілкування при вирішенні різних питань.

Мобільний додаток можна завантажити з App Store та Play Market .Wise (TransferWise)

Wise залучає клієнтів за допомогою обмінного курсу Reuters. Це дозволяє здійснювати переказ за вигідним курсом, але іноді курс Reuters нижчий за середній на валютному ринку, тому одержувач може отримати менше грошей.


За кожен переказ ви платите фіксовану суму 1,54 злотих плюс невеликий відсоток, який залежить від суми депозиту:

 • до 545 558 злотих - 0,68%;

 • до 1 636 674 злотих - 0,58 %;

 • до 2 727 790 злотих - 0,53 %;

 • до 5 455 580 злотих - 0,52%;

 • понад 5 455 580 злотих - 0,51%.


Легке надсилання

Easy Send – онлайн-сервіс грошових переказів. Зручний інтерфейс українською мовою. Ви можете відправити перший переказ безкоштовно, але за кожен наступний вам доведеться платити комісію, що залежить від суми переказу.

Easy Send пропонує 2 види грошових переказів:

 • стандартний – одержувач отримає переказ наступного дня;

 • швидко - одержувач отримає переказ практично відразу (протягом 10 хвилин)

Перевагою Easy Send є можливість отримання коштів готівкою, оскільки у більшості інтернет-сервісів отримувати перекази в такому вигляді неможливо.

Мобільний додаток можна завантажити з App Store та Play Market .Paysend

Понад 6 мільйонів клієнтів використовують Paysend . Платформа гарантує, що ми отримуємо рівень безпеки, подібний до того, який пропонують популярні банки. Комісія за перший переказ не стягується, а кожен наступний становить 4,9 злотих, що відносно мало.


Операція переказу займає до 3 робочих днів і залежить від того, наскільки швидко банк одержувача обробляє інформацію.

Завантажте Paysend з App Store або Play Market .Банківські перекази з Польщі в Україну

Незважаючи на наявність онлайн-переказів, банківські перекази є найпопулярнішим способом відправлення грошей з Польщі в Україну.


При переказі коштів через банк у відправника є кілька варіантів відправлення.

SWIFT переказ. Використовує міжнародну платіжну систему SWIFT, що в свою чергу забезпечує 100% надійність транзакцій. Переказ SWIFT важко здійснити, і він займе більше часу, ніж онлайн-сервіс, а одержувач і відправник повинні мати банківські рахунки. Однак перевагою є низька комісія в 0,5%, яка не залежить від розміру платежу. Також немає обмежень на суму переказу.


Також є можливість скористатися послугами банків, які мають відділення в Україні. Для клієнтів доступні швидкі перекази з мінімальними комісіями. Ви можете звернутися до таких банків:

 • RKO Bank Polski - є материнською компанією Кредобанку;

 • Getin Noble Bank - власник Ідея Банку.


Грошові перекази Western Union

Цим способом відправлення грошових переказів користуються багато громадян України. Western Union дозволяє одержувачу отримувати кошти готівкою, що важливо для багатьох людей.


Основними перевагами є: надійність, простота впровадження, безпека.

Недоліком послуги є тривалий час переказу в порівнянні з іншими варіантами.


Безкоштовні перекази через Приват 24

ПриватБанк був дуже популярний в Україні ще до початку повномасштабного вторгнення. Тому, щоб підтримати своїх клієнтів, які зараз перебувають за межами України, банк запровадив функцію безкоштовних переказів з польських та німецьких карт на українські. Ця функція буде доступна з квітня по липень 2023 року.

Щоб скористатися цією функцією, ви повинні:

 1. Увійдіть у програму банку та перейдіть на вкладку Гаманець .

 2. Натисніть кнопку Додати та додайте картку іноземного банку.

 3. Введіть дані вашої картки – ім’я, код CVV і термін дії, а потім натисніть кнопку «Додати» .

 4. Натисніть кнопку Переказати на картку .

 5. Виберіть картку, з якої ви хочете переказати гроші.

 6. Підтвердити передачу.

3 перегляди

תגובות


bottom of page