top of page

Фінансова допомога від фонду «Мама Моя» для жінок, які постраждали від війни

Українки, які постраждали від війни в Україні, можуть подати заявку на отримання матеріальної допомоги від фонду «Мама моя». У статті розповідається, хто і як це зробити, а також про те, що це за фонд.Фонд «Мама Моя»: що це за організація і яку допомогу вона надає?


Благодійний фонд «Мама моя» був створений майже одразу після початку повномасштабного російського вторгнення у 2022 році. Це ініціатива Мирона Цимбалюка, всесвітньо відомого маркетолога з досвідом роботи в міжнародних організаціях, таких як ООН, і в гуманітарних місіях, таких як UNOPS, UNIOM та GDRO.


Фонд допомагає одиноким матерям і жінкам, які опинилися в складній життєвій ситуації , надаючи їм фінансову та гуманітарну допомогу. Організатори програми співпрацюють з благодійними організаціями, інформуючи їх про те, як витрачаються кошти. Тому учасники програми відбираються дуже ретельно, а пожертвувані кошти можна витратити лише на конкретні товари, список яких надається кожному учаснику.


 

Хто може претендувати на фінансову допомогу від фонду «Мама моя»?


Щоб отримати фінансову допомогу від Mama Moya, ви повинні відповідати певним критеріям. Подати заявку на участь у програмі можуть такі особи :

 1. Жінки, чиї чоловіки та/або діти були вбиті в районі, де ведуться або велися активні бойові дії.

 2. Жінки, чиї чоловіки та/або діти чи батьки загинули чи зникли безвісти внаслідок російської агресії.

 3. Жінки, чоловіки та/або діти чи батьки яких служать у Збройних Силах України, військах територіальної оборони чи добровольчих формуваннях у районах ведення активних бойових дій.

 4. Жінки, чиї будинки були зруйновані або пошкоджені внаслідок російського вторгнення в Україну.

Крім того, для участі в програмі необхідно мати діючу банківську картку Приватбанку та згоду на обробку персональних даних представниками Фонду.


 

Як відбуватиметься відбір учасників для отримання фінансової допомоги від фонду «Мама моя»?


Фонд «Мама Моя» ретельно відбирає учасників програми. Тому подання заяви не гарантує отримання допомоги . Процес відбору виглядає наступним чином:

 1. Жінка заповнює спеціальну анкету, вказуючи необхідну інформацію, та надсилає заяву до Фонду.

 2. Представники фонду ретельно аналізують отриману інформацію, перевіряючи її відповідність критеріям.

 3. У разі потреби Фонд зв’язується з жінкою для отримання додаткових документів: паспорта чи іншого посвідчення особи, номера НІП, свідоцтва про народження дитини тощо.

 4. Після аналізу всієї наданої інформації представники Фонду зв’язуються з відібраними учасниками за телефоном або електронною поштою, які були вказані в анкеті.

Організатори програми не уточнюють, скільки часу буде оброблятися інформація , а також коли і скільки грошей буде перераховано на картку . Все залежить від конкретної ситуації в даній сім'ї. Тому будьте готові до тривалого очікування.


Щоб стати повноправним учасником програми, після отримання відгуку від представника Фонду необхідно заповнити ряд документів :

 • Договір трасту, за яким Фонд надає жінці банківську картку та перелік товарів, на які можна витратити кошти.

 • Договір дарування на благодійні цілі, за яким Фонд передає учасникам придбані товари.

Договір можна укласти безпосередньо в офісі Фонду або дистанційно. Ці питання будуть обговорені заздалегідь. Якщо договір підписується дистанційно, усі пов’язані з цим витрати покриває Фонд.

 

Як оформити фінансову допомогу від фонду «Мама моя»?


На відміну від поточних умов фінансової допомоги ООН , цей проект вимагає заповнення спеціальної анкети на веб-сайті для участі в грошовій програмі . Потенційні учасники програми повинні надати таку інформацію:

 • У вас є дійсний український паспорт.

 • У вас є діюча картка ПриватБанку?

 • Український номер телефону.

 • Країна, в якій ви зараз перебуваєте.

 • Прізвище, ім'я та ІПН .

 • Ваша воєнна історія.

 • Як ви дізналися про фонд «Мама Моя»?

 • Ваша фотографія з дітьми (якщо у вас є діти).

Додатково можна вказати посилання на особистий профіль у Facebook чи Instagram, інформацію про кількість дітей у сім’ї, інформацію про роботу , українську адресу реєстрації, інформацію про те, як отримати посилку тощо.


Кінцевого терміну подання заявок немає . Тому ви можете будь-коли подати заявку на фінансову допомогу. Важливо!!! Жінка, яка має право на отримання матеріальної допомоги, зобов’язана подати до Фонду звіт про цілі, на які витрачаються кошти. У разі невиконання цієї вимоги Фонд має право припинити надання адресної допомоги.


 

Обов'язки учасників благодійної програми фонду «Мама моя».

Учасники благодійної програми мають певні зобов'язання перед організаторами . Жінки, які отримують матеріальну допомогу, зобов'язані:

 1. Оплачуйте банківською картою тільки при купівлі товарів, зазначених у положеннях програми.

 2. Звітувати перед Фондом про використання коштів грошової допомоги шляхом подання квитанцій в електронному вигляді (приймаються ксерокопії).

Інформацію для звіту можна надіслати через будь-який месенджер або електронну пошту. Інформація надсилається на дані, зазначені в договорі з Фондом.


Банківську картку, надану Фондом, заборонено передавати іншим особам. Також забороняється розголошувати будь-кому дані, що стосуються наданої картки. Це може включати коди CVV, інші секретні коди, номери карток, паролі та подібну інформацію.


 

На що можна витратити гроші від фонду «Мама Моя»?

Як уже зазначалося, виділені фондом «Мама моя» кошти можна витратити на досить обмежений перелік товарів . Фінансова допомога надається для покриття витрат на:

 • Харчування, в тому числі дитяче.

 • Засоби гігієни, в тому числі дитячі підгузки.

 • Побутова хімія.

 • Товари для дітей, в тому числі розвиваючі ігри.

 • Поповніть свій мобільний телефон.

Категорично заборонено витрачати гроші на:

 • Сигарети, в тому числі електронні.

 • Участь в азартних іграх.

 • Казино та ігрові автомати.6 переглядів

Kommentare


bottom of page