top of page

У Польщі стартували безкоштовні онлайн-курси для медиків з України

Медичний центр післядипломної освіти (CMKP) підготував навчальний курс для медичних працівників з України, які хочуть працевлаштуватися в Польщі за спеціальністю.
Цей курс стартує з понеділка, 9 січня. Він адресований представникам медичних професій (передусім, лікарям), які здобули професійну кваліфікацію за межами Польщі (передусім, в Україні) і хочуть працювати в польських закладах охорони здоров’я.


Курс доступний в режимі онлайн польською мовою з українськими субтитрами на інтернет-платформі med-learning.cmkp.edu.pl. Участь у ньому безкоштовна.


Курс складається з 7 відеолекцій/записів, які підготували досвідчені лікарі, юристи, спеціалісти з охорони здоров’я та представники ключових інституцій системи охорони здоров’я Польщі. Він буде доступний протягом 12 місяців (до 31 грудня 2023 року), відтак кожен зможе повернутися та прослухати лекцію ще раз у будь-який час. Детальніше з програмою курсу можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/s2RJ7VL

Щоб взяти участь у курсі, потрібно зареєструватися на платформі Медичного центру післядипломної освіти (CMKP). Кожен зареєстрований учасник після проходження тестування отримає сертифікат про закінчення курсу.

0 переглядів

Comentários


bottom of page