top of page

У Варшаві запущено новий сервіс Uber Airport

Компанія Uber запустила нову послугу у варшавському аеропорту імені Шопена. З 27 липня пасажири можуть сісти в будь-яку вільну машину в зоні прильоту, а не чекати прибуття водія. Аеропорт Варшави став третім аеропортом у світі, який пропонує таку можливість. Раніше ця функція була запущена в Мельбурні та Дубаї.
Як працює нова послуга в системі Uber Airport

Вже більше року Uber разом з Ele Taxi є офіційним партнером таксі у варшавському аеропорту імені Шопена. Більшість поїздок закінчується в центрі міста, хоча є й набагато довші маршрути.


Нещодавно з’явилася інформація про те, що компанія вносить зміни в сервіс Uber Airport у варшавському аеропорту імені Шопена. Йдеться про можливість замовлення поїздки за пін-кодом. Коли клієнт розміщує замовлення, у додатку відображається код, який можна використати для посадки в будь-який автомобіль Uber у зоні прибуття. Завдяки цьому вам більше не доведеться чекати прибуття автомобіля, який був призначений системою і чекає на пасажира біля аеропорту.


Варто зазначити, що введення PIN-коду значно скоротило процес очікування поїздки. Хоча спочатку це займало близько чотирьох хвилин, тепер у багатьох випадках автомобіль доступний для пасажира під час замовлення.


Аеропорт Варшави став першим аеропортом у Європі та третім у світі, який запустив послугу Uber на основі PIN-коду. Раніше ця опція була доступна в аеропортах Мельбурна, Австралія та Дубая, Об’єднаних Арабських Еміратів. Цілком можливо, що якщо сервіс буде успішно запущений у Варшаві, він буде доступний і в інших країнах Європи.


7 переглядів

留言


bottom of page