top of page

Українці, які проживають у Польщі, можуть отримати фінансову допомогу на ремонт житла

Українці, які проживають у Польщі, можуть отримати субсидії на ремонт житла. Це можливо завдяки Habitat for Humanity Poland.
Як отримати фінансову допомогу від Habitat for Humanity Poland?

Програма Habitat for Humanity Poland надає додаткове фінансування для ремонтних робіт. Загалом можна отримати від 1000 до 7300 злотих. Наразі триває прийом перших заявок на отримання матеріальної допомоги у 2023 році. Цього разу право на фінансову допомогу мають такі особи:

  1. Українці, які мають статус UKR та самостійно знімають квартиру в Польщі.

  2. Польські власники квартир, які здають свої квартири українцям зі статусом UKR.

Кошти будуть спрямовані на придбання всього необхідного для проведення ремонтних робіт. Усе залежить від того, в яких умовах живуть українські біженці та що саме їм потрібно. Кошти можуть бути спрямовані на:

  • Придбання електрики або водовідведення.

  • Заміна вікон та міжкімнатних дверей.

  • Замінити підлогу.

  • Ремонт вентиляції.

  • Закріпіть стіни.

Однак це не всі можливості, які можна використати з виділених коштів. Якщо вам потрібні гроші на інший ремонт, необхідно вказати це в анкеті. Щоб подати заявку, необхідно:

  1. Завантажити договір на ремонт .

  2. Роздрукуйте його та заповніть.

  3. Заповніть спеціальну форму за посиланням.


У формі має бути вказано, який тип реконструкції ми плануємо здійснити, в якій провінції ми живемо, надати контактні дані тощо. Кінцевий термін подачі заявок – 31 липня . Результати будуть оголошені 7 серпня. Будь-які питання щодо фінансової допомоги можна звертатися за телефоном +48 799 351 115 . Консультанти інформаційної лінії можуть надати інформацію українською, англійською або польською мовами.

7 переглядів

Comments


bottom of page