top of page

Українці можуть розраховувати на відшкодування вартості ліків

З 1 липня українці зможуть розраховувати на відшкодування вартості придбаних ліків. Це стосується ліків, які відпускаються за електронним рецептом.


Як користуватися програмою відшкодування вартості ліків

З 1 липня українці знову зможуть скористатися відшкодуванням вартості ліків за програмою «Доступні ліки». Це препарати, які купуються за електронним рецептом. «Доступні ліки» — українська урядова програма, яка допомагає пацієнтам зменшити вартість ліків.

Програма «Доступні ліки» охоплює захворювання, які добре лікуються в амбулаторних умовах, але також можуть призвести до інвалідності або смерті. Ці захворювання включають:

  • Цукровий діабет 2 типу.

  • Епілепсія.

  • Серцево-судинне захворювання.

  • Психічні розлади.

  • Бронхіальна астма та ін.

Завдяки цій програмі пацієнти в Україні можуть отримати необхідні ліки безкоштовно або за невелику плату. Щоб мати право на участь у схемі, ви повинні спочатку отримати рецепт від свого лікаря загальної практики. Пізніше також слід знайти аптеку, яка розповсюджує потрібні ліки.


Варто зазначити, що пацієнту не потрібно повторно відвідувати сімейного лікаря, щоб отримати повторний рецепт на препарат. Проконсультуватися можна дистанційно.

26 переглядів

Comments


bottom of page