top of page

Українці можуть пройти безкоштовні курси на Дія.Бізнес

Українські підприємці можуть пройти безкоштовне навчання в рамках освітньої програми Ukraine Rebuilding Task Force. Ця програма доступна на платформі Дія.Бізнес. Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Хто може пройти безкоштовне навчання на платформі Дія.Бізнес?

Програма розрахована насамперед на тих, хто планує долучитися до відбудови України. Тому він доступний фахівцям наступних галузей:

  • Архітектура та містобудування.

  • Консультації.

  • Будівництво.

  • Інженерія.

Програма відкрита для всіх, хто має досвід у цих сферах. Але з огляду на те, що відбудова України здійснюватиметься в багатьох областях, приймаються заявки і від спеціалістів інших галузей.

Під час програми кожен учасник розробить план інтернаціоналізації своїх проектів, а також матиме можливість взяти участь у розробці спеціального бізнес-плану разом із партнерами програми та іноземним ментором.Як зареєструватися на програму

Для участі в програмі необхідно зареєструватися заздалегідь. Для цього заповніть, будь ласка, форму заявки. Вам потрібно буде відповісти на кілька запитань і вибрати, чи хочете ви навчатися самостійно чи з наставником.

Анкета відкрита до 22 серпня включно. Він доступний двома мовами. Навчання розпочнеться у вересні 2023 року і триватиме до травня 2024 року. Навчальна програма складатиметься з модулів, кожен з яких триватиме 2 тижні. Після відеоуроків учасники курсу також отримають домашнє завдання, яке є обов’язковим. Заняття проходитимуть онлайн.

0 переглядів

Comments


bottom of page