top of page

Українські біженці все ще можуть вільно пересуватися по ЄС

Біженці з України досі можуть користуватися безкоштовним роумінгом у ЄС. Рішення було прийнято 9 липня. У кампанії беруть участь 22 європейських та 7 українських операторів.Біженці з України досі можуть користуватися безкоштовним роумінгом у ЄС. Рішення було прийнято 9 липня. У кампанії беруть участь 22 європейських та 7 українських операторів.


Українці все ще можуть користуватися безкоштовним роумінгом у ЄС

Рішення про продовження безкоштовного роумінгу було прийнято в неділю, 9 липня. Зараз безкоштовний роумінг для українців надають 22 європейських оператори. Але до акції долучилися і сім українських операторів. Це 3Mob, Data Group, Київстар, Lifecell, Укртелеком, Vega White і Vodafone Україна.

Відтепер українці матимуть ще 12 місяців безкоштовного роумінгу в ЄС. Це означає, що українці зможуть дзвонити рідним за цінами українських операторів до 2024 року. За даними Європейської комісії :

9 липня Єврокомісія схвалила продовження на дванадцять місяців контракту між операторами, що дозволяє українським біженцям залишатися на зв’язку за кордоном. Комісія сприяла укладенню угоди між 22 європейськими та сімома українськими операторами про продовження контракту, який вперше був підписаний у квітні 2022 року.
Це рішення дозволяє мільйону українців спілкуватися зі своїми родичами, які залишилися в Україні, не переплачуючи. Водночас Єврокомісія готується включити Україну в роумінговий простір Євросоюзу.


Повний перелік мобільних операторів, які надають українцям безкоштовний роумінг, можна побачити на фото:

Зображення: Європейська комісія

90 переглядів

Commentaires


bottom of page