top of page

Торгові неділі в Польщі в 2023 році: скільки залишилося до кінця року?

Як правило, у неділю майже всі великі супермаркети, торгові центри та магазини Польщі закриті. Винятком є ​​мережа магазинів Żabka, супермаркети на вокзалах та в аеропортах, АЗС та аптеки, які працюють цілодобово за графіком. Попри це, як і в попередні роки, у 2023 році т.в.о прибирання в неділю, коли всі магазини відкриті. Цьогоріч таких неділь буде сім. Деякі з них уже пройшли, але ще кілька разів до кінця року ми зможемо сходити на недільний шопінг до польських магазинів. Ось коли наступна торгова неділя та які дати заплановані на наступні у 2023 році.
Серпнева торгова неділя в Польщі

Цієї неділі, 27 серпня , магазини в Польщі будуть відкриті. Це означає, що ви зможете сходити в магазини і зробити покупки, якщо не встигли це зробити в суботу. Наступна торгова неділя відбудеться більш ніж через три місяці, в середині грудня.


Як правило, торгові неділі проводяться напередодні святкових вихідних , хоча бувають винятки. Одним із таких винятків є серпнева торгова неділя. Швидше за все, рішення зробити неділю робочою пов'язане не стільки з важливим святом, скільки з початком навчального року у вересні . Звичайно, це теж можна вважати святом. Справа в тому, що літо – час великої кількості канікул у Польщі, тому багато батьків збиратимуть своїх дітей до школи в останню хвилину.


Тому 27 серпня , у неділю, магазини працюватимуть за таким графіком :

 • Lidl - з 8 до 21 години;

 • Алді - від 8 до 20 годин;

 • Чистий - з 9 до 21 години;

 • Biedronka - з 8.00 до 21.00 (деякі можуть працювати до 23.00 або 23.30);

 • Діно - з 8:30 до 20 години;

 • Ашан - з 8 до 21 години;

 • Дейзі - з 9 до 21 години;

 • Інтермарш - з 9:30 до 18 години.

Конкретний час роботи уточнюйте безпосередньо в магазині, до якого ми збираємося.

 

Торгівельні неділі в Польщі у другій половині 2023 року

У другій половині 2023 року буде лише три неділі, коли магазини працюватимуть. Розклад торгових неділь, що залишилися до кінця 2023 року , за винятком 27 серпня, такий:

 • 17 грудня . Це перша торгова неділя грудня. Традиційно в цьому місяці їх завжди два. Ця торгова неділя відбудеться перед Різдвом, яке в Польщі святкують 25 грудня.

 • 24 грудня . У цю шопінг-неділю ви повинні взяти до уваги певний час роботи магазинів. Справа в тому, що цей день є польським Святвечором. Тому робити покупки можна буде лише до 14.00.

Таким чином, у 2023 році в польських магазинах у неділю можна буде робити покупки ще тричі. Дізнайтеся про актуальні акції та знижки в супермаркетах Польщі в нашому матеріалі.


Нагадуємо, що всього у 2023 році у нас буде сім торгових неділь . І така кількість вихідних у польських магазинах сьогодні вже традиція. Загалом варто пам’ятати, що в Польщі заборона на торгівлю не поширюється на останні неділі січня, квітня, червня та серпня. Неділя перед Великоднем і дві неділі перед Різдвом також є днями покупок. Варто нагадати, що Українська православна церква переходить на новий календар .

 

Як уникнути черг у польських магазинах?

Оскільки магазини в Польщі відкриті з понеділка по суботу протягом року (за винятком святкових днів, які можуть припадати на середину тижня), у польських магазинах у передсвяткові дні можуть бути черги. Тому, якщо ви хочете їх уникнути, слід дотримуватися цих порад:

 1. Магазин середа-четвер. Особливо, коли наближаються свята. Як правило, у п'ятницю та суботу в магазинах натовпи, тому що жителі Польщі купують продукти на вихідні.

 2. За можливості відвідуйте магазини в середині дня або після 18. Робочий день у Польщі зазвичай закінчується о 16-17. Саме в ці години можливі черги в магазинах.

 3. Якщо у вас невелика кількість товару - скористайтеся касами самообслуговування. Біля цих кас також можуть бути черги, але вони рухаються набагато швидше, ніж черги на звичайних касах.

 4. Якщо ви плануєте робити покупки в суботу, то краще йти в магазин вранці. Як правило, вранці в магазини ходить менше людей. Винятком є ​​ті суботи, коли магазини працюють за скороченим графіком.

Звичайно, запропоновані варіанти не дадуть 100% гарантії, що ви уникнете черг. Але таким чином можна значно скоротити час відвідування магазину.


5 переглядів

Comments


bottom of page