top of page

ТОП 3 ПОМИЛКИ ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВННІ В ПОЛЬЩІ🚫

Шукаєте роботу в Польщі? Будьте обережні та не потрапте на шахраїв! Ми підготували для вас топ 3 найчастіших помилок при працевлаштуванні в Польщі які варто уникати та декілька корисних порад👇🏻
1️⃣ Платні вакансії. Після досить тривалого часу в пошуках роботи у всіх можливих соц. мережах ви знаходите вакансію, яка вам дуже сподобалась. Гарна ставка, чудові умови проживання та ін. Контактуєтесь, щоб отримати деталі - а вам кажуть за кошти які ви маєте заплатити за інформацію. Оплата за "гарантоване" працевлаштування або за доступ до бази вакансій - можуть вважатися нелегальними. Тому будьте обачні - не платіть кошти за вакансії - на які працевлаштовують безкоштовно!


2️⃣Ставки менше мінімальної. Знайшли роботу вам по душі, а зарплата підозріло мала? Пам'ятайте, з січня 2024 року - мінімальна ставка брутто 27,70 - тому на менші ставки не варто погоджуватись. Досить часто можна зустріти іноземців які не знають всіх своїх прав в Польщі і надалі погоджуються на ставки, які давно вже не актуальні.


3️⃣Не перевірений роботодавець. Будьте уважні перед тим, як надсилати документи агенціям праці, адже існують шахраї, які обіцятимуть просту роботу, високу запрлатню і достатньо всього лише надіслати свої персональні дані - а насправді навіть не матимуть зареєстровану фірму в Польщі та лише планують використати ваші дані.


Це лише маленький список найбільших помилок через що досить часто іноземці потрапляють в неприємні ситуації замість того, щоб знайти роботу. 


Натомість, компанія Worklife має:


✔️ Широкий вибір безкоштовних вакансій

✔️Ставки завжди вище мінімальної ( від 28,10 злотих брутто)

✔️Зареєстровану фірму в Польщі з 2016 року!


Та багато інших переваг про які ти можеш дізнатись ТУТ🌐


Потрібна робота? Напиши нам в телеграм каналі / у вайбері / інтсаграмі - та наша досвідчена команда підбере вакансію для тебе👇🏻Comments


bottom of page