top of page

📢 Статус УКР НЕ ПРОДОВЖУЮТЬ!

В інтернеті розповсюджується інформація про те що СТАТУС УКР продовжили, а інші пишуть про те що, даний статус взагалі не планують продовжувати. Давайте розбиратись в легальному перебуванні громадян України після 04.03.2024 року


18.01.2024 на офіційній сторінці gov. pl: http://surl.li/ptezs були опубліковані поправки про продовження легального перебування іноземців в Польщі, але це не стосується СТАТУСУ УКР.


Про що йдеться:


1️⃣ Продовження легального перебування до 04 березня 2025 року не стосується безпосередньо громадян України. Це стосується громадян третіх країн, а також осіб без громадянства, які мали легальне право на перебування в Польщі до 24.02.2022 на підставі дозволу на постійне проживання, а також тих, хто користувався міжнародним захистом в Україні до цієї дати.

2️⃣ Для цих категорій осіб, які вже отримали міжнародний захист у Польщі до 4 березня 2024 року, термін автоматично продовжено на рік без необхідності подавати нові документи.🔍 Щодо громадян України:
Уряд Польщі активно працює над поправкою до Спецустави, щоб продовжити термін перебування для громадян України до 4 березня 2025 року.

Очікується, що ця поправка буде найближчим часом подана до Сейму.


Залишайтеся у курсі подій та актуальної інформації! Підписуйтесь на наш інстаграм 💬Робота в Польщі, широкий вибір вакансії та актуальні новини також на нашому каналі :


76 переглядів

תגובות


bottom of page