top of page

Подача декларації PIT-37 онлайн: як заповнити?

Декларація PIT-37 – це заява, яку повинен подати кожен, хто працює в Польщі. Ви можете подати декларацію на папері або скористатися онлайн-сервісами. Ось як це зробити та як перевірити статус вашої податкової декларації.

Як розрахувати PIT-37 онлайн самостійно

Нагадаємо, у 2023 році декларацію PIT-37 можна подати до 2 травня . Після цієї дати ви можете виправити повернення при необхідності. Якщо ви не подасте декларацію в цей термін, вас можуть оштрафувати. Як уже зазначалося, податкову декларацію можна подати як на папері, так і в Інтернеті. Наразі існує кілька веб-сайтів, де можна розрахувати PIT-37. Найпопулярніші з них:

 1. Ваш е-ПДФО.

 2. Е-шкода.

 3. Е-декларації.info.

Кожен із сервісів досить простий у використанні, хоча має трохи різні алгоритми. Розглянемо кожен із цих сайтів окремо. 


Як заповнити декларацію з ПДФО за допомогою Вашого е-ПДФО

Ваш e-PIT є офіційним веб-сайтом Міністерства фінансів Польщі та Державної податкової служби. Він досить простий у використанні. Дійте за наступним алгоритмом:

 1. Увійдіть на сайт-tax.gov.pl .

 2. Після входу ви будете перенаправлені на сторінку, де буде доступна ваша податкова декларація.

 3. Переконайтеся, що всі дані правильні та вказано всі пільги, на які ви маєте право.

 4. Якщо все вірно, подавайте декларацію.

 5. Якщо потрібно щось виправити, ви робите виправлення і подаєте декларацію.


Сайт дуже простий у користуванні, тому, навіть якщо ви заповнюєте декларацію вперше, ви впораєтеся без проблем. Програмне забезпечення проведе вас через кожен крок. На сайті також можна ознайомитись із своїми попередніми деклараціями, якщо такі є.


 


Як заповнити ПДФО за допомогою E-pity

E-pity – ще один популярний онлайн-сервіс, за допомогою якого можна подати податкову декларацію. Щоб подати декларацію на цій сторінці, ви повинні:

 1. Відкрийте веб-сайт https://www.e-pity.pl/ .

 2. Вам запропонують завантажити програмне забезпечення, але ви також можете подати податкову декларацію онлайн.

 3. Виберіть, чи подаєте ви заяву як одна особа чи як подружня пара .

 4. Потім просто скопіюйте дані зі свого PIT-11.

 5. Перевірте правильність даних, вкажіть пільги, на які ви маєте право, та надішліть декларацію. І це все. Програма підказує, що і яке поле заповнювати, тож із подачею декларації у вас точно не виникне проблем.


 

Як заповнити декларацію ПДФО на сайті E-deklaracje.info

Ще один веб-сайт, яким варто скористатися, це e-deklaracje.info. Він також досить простий у використанні. Для подання декларації необхідно:

 1. Перейдіть на сайт https://e-deklaracje.info/ .

 2. Виберіть спосіб подання податкової декларації: за допомогою безкоштовної програми чи онлайн.

 3. Виберіть опцію «Розрахувати ПДФО» .

 4. Дотримуйтесь подальших інструкцій.

Якщо ви боїтеся, що не зможете самостійно розрахувати ПДФО, ви можете обрати опцію «ПДФО крок за кроком». У цьому випадку програма заповнить за вас податкову декларацію, виходячи з даних, наданих вами при поданні податкової декларації. 

Як перевірити статус декларації PIT-37


Після заповнення податкової декларації все, що ви можете зробити, це дочекатися відшкодування податку, на яке ви маєте право. Однак іноді бувають ситуації, коли ви не маєте права на відшкодування податку або, навпаки, ви повинні сплатити певну суму до податкової служби. Однак також важливо знати, як перевірити, що вашу податкову декларацію отримали Ujong і податкова служба.

Статус 200 допоможе зрозуміти, що податкова декларація заповнена правильно та прийнята відповідними органами. Статус 200 є ознакою того, що вашу податкову декларацію прийнято. Однак буває, що поруч із декларацією стоять інші символи.Кожен з них означає:

 • Статус 200 - декларація заповнена правильно та прийнята відповідними органами, дані виправляти не потрібно. Залишається лише забрати документ УПО.

 • Статус 401 - дані невірні, потрібно повторно подати декларацію з ПДФО.

 • Статус 411 - така декларація вже є (наприклад, декларація надіслана електронною поштою та іншим способом одночасно). Треба знову задекларувати.

 • Статус 412 - дані авторизації не збігаються з даними в документі. Ви повинні повторно задекларувати.

 • Статус 414 - невідповідність ідентифікаційних даних, наприклад NIP або PESEL. Ви повинні повторно подати заявку.

Тож за ознакою можна зрозуміти, чи правильно заповнена ваша декларація чи потребує виправлення.


Щоб завантажити документ УПО, необхідно скористатися програмою розрахунку ПДФО. Усі ці дані також доступні на веб-сайті Taxpay.gov.pl у вкладці Ваш e-PIT . Цей документ може знадобитися при оформленні посвідки на проживання або у разі перевірки відповідними службами факту подання

6 переглядів

Comments


bottom of page