top of page

Не фотографуй ці місця в Польщі!

А чи знали Ви, що тепер в Польщі за фотографії деяких об'єктів можна отримати штраф або навіть арешт? Раніше було введено в заборону знімати людей без їх дозволу, тепер ж ці заборони розповсюджуватимуться в тому ж і на мости, вокзали і навіть центр міста. Згідно з цим проектом, заборона торкнеться понад 25 тисяч об'єктів по всій країні, приблизно 3% з них належать до військових.


Що думаєте на рахунок цього?
 Недавно прийняті зміни до законодавства забороняють фотографувати:


  • об'єкти стратегічної важливості для національної безпеки чи оборони держави,

  • об'єкти критичної інфраструктури без спеціального дозволу

  • міністерства національної оборони

  • осіб або їх власність на цих об’єктах Дані місця мають бути позначені та на них буде встановлений спеціальний знак, про заборону фотографування ( прописано дану заборону буде 5-ма мовами)


 Це означає, що фотографування або відеозйомка таких місць, як склади, мости, аеропорти, а також об'єкти енергетики та транспорту, можуть призвести до серйозних юридичних наслідків, у тому числі конфіскації фотоапаратів та іншого обладнання


Порушення правил вважатиметься за злочин, тому за це можна отримати як штраф так і арешт. Теж варто пам’ятати, що це правило призначене для захисту важливих об'єктів від потенційного шпигунства чи інших загроз, але водночас викликало занепокоєння серед фотографів-аматорів та інших осіб, які можуть випадково опинитися порушниками, зробивши знімок у невідповідному місці.


А ви любите фотографувати?84 перегляди

Comments


bottom of page