top of page

На офіційному сайті з'явилася лотерея Green Card 2025: дедлайн подачі та реєстрації

На офіційному сайті імміграційної програми American Diversity Visa Lottery опубліковано інформацію про терміни прийому заявок та реєстрації на програму Green Card у 2025 році. Наявність Green Card дає можливість іноземцям, у тому числі українцям, отримати постійне місце проживання в США і отримати ряд привілеїв. Детальніше про умови та особливості програми Green Card, а також про те, як українці можуть взяти участь у проекті, читайте у цій статті!Що таке зелена карта США?

Green Card (Diversity Immigrant Visa Program) — це лотерея, яка щорічно проводиться Державним департаментом США з метою залучення активних іммігрантів і збереження багатонаціонального населення країни. Програма схвалена Конгресом Сполучених Штатів і здійснюється відповідно до розділу 203(C) Закону про імміграцію та громадянство. Участь у лотереї Green Card дає вам найпростіший та найшвидший спосіб іммігрувати до Америки та залишатися легальним резидентом Сполучених Штатів.


Звичайно, це не єдиний спосіб отримати ПМЖ в країні, але всі інші вимагають набагато більше часу, грошей і додаткових ресурсів. У 2025 році Держдепартамент планує видати іноземцям 55 тисяч грін-карт.


 

Лотерея Green Card 2025: які є можливості виграти в лотерею?


Виграш у лотереї Green Card 2025 року дає переможцю, а також будь-яким членам його або її родини, які можуть переїхати з ним або нею до Сполучених Штатів, практично всі права американських громадян, крім права голосу. Як члени сім’ї переможця, його або її дружина (навіть якщо шлюб був укладений після виграшу) та їхні діти віком до 21 року можуть виїхати до Сполучених Штатів.


Отримавши Green Card, вони можуть:

 • вільно в'їжджати і залишати Сполучені Штати і перетинати кордони країн, з якими Сполучені Штати мають угоди, без віз;

 • працювати в будь-якій компанії в Сполучених Штатах або почати власну справу;

 • скористатися державною програмою допомоги освіті;

 • мають соціальні пільги після виходу на пенсію (за умови роботи в країні не менше 10 років);

 • законно володіти нерухомістю, автомобілями, вогнепальною зброєю тощо;

 • вони платять менше, ніж інші іноземці, за навчання в університетах і коледжах.

Грін-карта видається на невизначений термін , а також відкриває можливість подальшого отримання громадянства США (після п'яти років проживання в країні). Позбавити статусу Green Card можна тільки вчинивши злочин або залишивши Америку на тривалий термін.


Пам'ятайте, що отриману Зелену карту не можна передати третім особам, в тому числі іншим членам сім'ї. Переможець лотереї та члени його родини отримають Green Card протягом 4-5 місяців після переїзду до Сполучених Штатів.


Але вигравши в лотерею, переможець не зобов'язаний скористатися можливістю. У нього є два роки, щоб прийняти остаточне рішення переїхати до Америки. Раніше ми писали про тимчасовий захист, який надає українцям Канада. Більше інформації про те, як переїхати до Канади тут .

 

Реєстрація на Green Card 2025 – хто може взяти участь?


Участь у лотереї Green Card відкритоі обмежень майже немає. Від учасників не вимагається надзвичайна фінансова забезпеченість. Сам конкурс безкоштовний, а витрати переможців на в’їзд до США за програмою не дуже високі.


Крім того, теоретично знання англійської мови не вимагається для отримання імміграційної візи на основі лотереї. Хоча, звичайно, на етапі співбесіди високий рівень знання англійської може бути додатковим аргументом для позитивного рішення візового офіцера. Що стосується технічних обмежень для потенційних одержувачів Green Card, то вони повинні мати повну середню освіту не нижче або пропрацювати за спеціальністю не менше двох років за останні п’ять років.


Кандидати на Зелену карту також повинні відповідати таким вимогам:

 • не мають судимостей і судимостей;

 • не мають хвороб, які могли б завдати шкоди американському суспільству;

 • бути громадянами країни, якій дозволено брати участь у лотереї.


 

Які терміни подання заявок на Green Card DV-2025 у 2023 році?


Лотерея Green Card проводиться раз на рік . Переможці визначаються шляхом випадкового відбору заявок, поданих у визначений умовами акції термін за допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Конкурс зазвичай оголошується восени (зазвичай на подачу заявок відводиться місяць).


Сам розіграш відбирає приблизно 50 тис. одержувачам Green Card, відбувається навесні. У 2023 році офіційний прийом заявок за лотерейною програмою Green Card (Diversity Immigrant Visa Program DV-2025) розпочнеться 5 жовтня і триватиме до 8 листопада .


Розіграш відбудеться у травні 2024 року . Кінцевий термін подачі заявок – 12:00 за часом США. Зверніть увагу, що в перший день сайт може бути перевантажений. Заявки приймаються до 12:00 9 листопада . Якщо рахувати за київським часом, то до 19 години, а за польським – до 18 години.Після жеребкування з переможцями буде призначено співбесіду в консульстві США. Після співбесіди буде прийнято остаточне рішення щодо їх права на імміграцію до Сполучених Штатів. Як правило, сама пластикова картка видається протягом 4-5 місяців після прибуття людини в Америку.


Варто зазначити, що в 2023 році будуть подані заявки на Green Card, які можна буде оформити тільки в 2024 році, а в'їхати в США можна буде з січня 2025 року. Нагадаємо, нещодавно Польща запровадила нові правила отримання національних віз, детальніше за посиланням .


 

Як працює конкурс Green Card

Перше, про що слід пам'ятати, це те, що вам доведеться чекати принаймні рік, щоб побачити результати вашої заявки . Справа в тому, що програма «Зелена карта» є державною програмою і зазвичай заявок набирається понад 10 000. Процес розіграшу виглядає наступним чином:

 1. Кандидати реєструються на спеціальному сайті, де вказують усі дані про себе та членів своєї родини.

 2. Після завершення процесу подачі заявок кожен кандидат буде перевірений.

 3. Після перегляду анкет учасників визначається переможець.

 4. Переможець отримає запрошення на співбесіду з візовим офіцером.

 5. Якщо співбесіда пройшла успішно, переможець ставиться в чергу на отримання візи в США.


 

Як перевірити результати лотереї Green Card в США?

Як правило, перевірка результатів розіграшу починається в травні кожного року . У 2023 році результати будуть доступні до 30 вересня. Зробити це:

 1. Відвідайте веб-сайт програми: https://dvprogram.state.gov/

 2. Введіть свій унікальний номер у відповідне поле.

 3. Перевірте результат.

Щоб успішно перевірити результати , переконайтеся, що

 1. У вас є номер, який підтверджує вашу участь у лотереї.

 2. Ви правильно ввели своє ім'я та прізвище.

 3. Ви правильно ввели дату народження.

Лотерея вибирає переможців випадковим чином, тому неможливо передбачити, хто матиме можливість поїхати до Сполучених Штатів. Наразі ви можете дізнатися результати розіграшу 2024 року. Для 2025 року ця інформація буде доступна лише в травні 2024 року.


 

У кого більше шансів отримати Green Card?

Взяти участь у лотереї можуть усі бажаючі, хто відповідає вищевказаним умовам. Однак після перемоги вам доведеться пройти співбесіду. І тут можуть виникнути проблеми. Справа в тому, що США хочуть, щоб в їхній країні жили і працювали люди з певними талантами і високою кваліфікацією. Завдяки цьому вони мають більше шансів на перемогу :

 1. Люди розмовляють англійською.

 2. Люди, які можуть надати вагомі аргументи для переїзду до США.

 3. Висококваліфіковані люди.

Тож навіть якщо ви виграєте в лотерею, це не означає, що ви точно переїдете до Америки. До співбесіди варто підготуватися і прийти вчасно. Якщо учасник лотереї не з’явиться вчасно, він буде дискваліфікований .


Пам'ятайте, що співбесіда є ключовим етапом конкурсу. Саме на цьому етапі буде вирішуватися питання про ваш переїзд в США. Тому, якщо ви берете участь у лотереї, вам варто негайно почати готуватися до можливої ​​співбесіди з візовим офіцером. За статистикою, на цьому етапі вибуває майже половина учасників.


 

Коли заявка може бути відхилена?

Зверніть увагу, що вашу заявку на участь у лотереї DV-2024 може бути відхилено . Це може статися, якщо ви порушите умови заповнення та відправлення анкети. За статистикою Державного департаменту США, щороку приблизно 35% заявок дискваліфікуються і навіть не допускаються до участі в розіграші. Тому, заповнюючи реєстраційну форму, пам’ятайте наступне:

 • форма повинна бути правильно заповнена і надіслана вчасно;

 • заявка на участь у розіграші Green Card має бути заповнена лише англійською мовою;

 • анкета надсилається тільки онлайн, паперові заявки не приймаються;

 • при оформленні електронних документів неприпустимі навіть найменші неточності та помилки.

Причиною відхилення анкети можуть бути помилки в перекладі, помилки в іменах або прізвищах заявника та членів його сім’ї, недостовірна інформація про сім’ю та дітей, а також неправильне форматування та зовнішній вигляд фотографій.

Зверніть увагу, що повторно заповнити анкету неможливо. Тому до цього процесу слід підходити вкрай обережно.


Спроба обійти заборону на повторне заповнення форми призведе до дискваліфікації та участі в лотереї.


Крім помилок в анкеті, найпоширенішими причинами відмови від участі є:

 • Розкриття фіктивного шлюбу.

 • Неповний пакет документів від заявника.

 • Порушення законодавства США.

 • Судимості.

 • Порушення правил візового центру при оформленні візи США до участі в лотереї.

 • Заявнику заборонено в'їзд до Сполучених Штатів.

 • Ця особа не має офіційної роботи, а тому не може підтвердити свою платоспроможність.

 • Особа, яка подає заяву, має серйозні проблеми зі здоров'ям.


 

Чи існують ризики для учасників лотереї Green Card?

Багато людей стурбовані ризиками, пов'язаними з лотереєю Green Card . Проте людина, яка бере участь у лотереї, нічим не ризикує. Оскільки:

 1. Потенційний переможець надає всю інформацію, необхідну для участі в конкурсі, онлайн.

 2. Дані, надані під час реєстрації, не є конфіденційними.

 3. Ці дані не є секретними та не суперечать законодавству країн СНД.

 4. Участь у лотереї не впливає на процес отримання візи в США.

Так само немає ризику, якщо переможець лотереї не переїде до Сполучених Штатів. По-перше, у людини є два роки, щоб прийняти рішення про переїзд. По-друге, навіть якщо переможець передумає, штрафу за це немає. Отже, учаснику лотереї не варто хвилюватися про ризик.


 

Правила реєстрації Green Card на офіційному сайті 2024 – 2025

Заповнена заявка на участь у лотереї Green Card повинна містити фотографію основного заявника , а також членів його сім’ї, на яких поширюються умови програми. Для кожного члена сім'ї необхідно надати окрему фотографію - групові фото не приймаються. Кожен фотофайл повинен бути підписаний. Допускаються два формати фотографій: відскановані (з роздільною здатністю не менше 300 dpi) або зроблені цифровою камерою. Фотографії мають бути кольоровими та відповідати таким вимогам:

 • фото повинно бути квадратним (мінімальний розмір 600×600 пікселів, максимальний – 1200×1200);

 • допустимий розмір фото – до 240 Кб, формат – JPEG (JPG), спектр кольорів – RGB;

 • фон повинен бути світлим, без додаткових предметів і малюнків;

 • голова повинна займати близько 50% площі фотографії;

 • забороняється фотографуватися в головному уборі - волосся повинно бути добре видно;

 • очі на фото повинні бути відкритими, дивитися в камеру, без окулярів на обличчі.

Для анкети підійде фото, зроблене не більше півроку тому, але фотографувати краще безпосередньо перед подачею документів. Заповнити форму заявки на лотерею Green Card можна тут .

2 перегляди

Comments


bottom of page