top of page

Компанія Netto знизила ціни на свою продукцію

Мережа супермаркетів Netto знизила ціни на 85 товарів, у тому числі на ті, які споживачі купують найчастіше. Зміни стосуються товарів у вибраних категоріях.
Які товари можна купити дешевше в Netto

У зв’язку з ситуацією на продовольчому ринку в понад 660 магазинах Netto знижено ціни на продукти звичайного споживчого кошика. Крім того, мережа розширила знижки на додаткові товари, щоб зробити пропозицію для клієнтів максимально повною.

З 21 липня клієнти Netto платитимуть менше. Зокрема, це стосується молока, вершків, сиру, моцарели, олії, масла та сипучих продуктів, таких як рис. Крім того, в магазині діють знижки на миючі засоби та корм для тварин. Загалом за новими цінами доступні 85 товарів.

Вітольд Баран, комерційний директор Netto Polska, сказав :

Варто пам’ятати, що наша галузь – це взаємопов’язана система. Коливання в одному секторі реально впливають на інші сектори, і це перетворюється на ціни продуктів у магазинах. Буває, що ми змушені піднімати ціни, коли вони ростуть на ринку сировини, але іноді навпаки. Коли ціни на сировину падають, ми знижуємо ціни на продукцію для наших клієнтів, як це робимо зараз.

Варто зазначити, що Netto не перший магазин, який знижує ціни. Раніше це сталося в Lidl та Biedronka. Таким чином у Lidl подешевшали 100 товарів, у Biedronka – 60.


コメント


bottom of page