top of page

КАРТА ПОБИТУ БЕЗ ПРИВ'ЯЗКИ ДО РОБОТИ. МІФ ЧИ ПРАВДА?

Останнім часом, багато хто говорить про можливість отримання карти побиту в Польщі без прямої прив'язки до роботодавця. Це виглядає як приваблива можливість для тих, хто хоче мати більшу свободу при виборі роботи та способу життя за кордоном. Але чи це дійсно так просто?


Давайте розглянемо ключові аспекти цієї теми👇🏻🔍 Кого це стосується?


У зв'язку зі збройним конфліктом - громадяни України нині можуть отримати дану карту без прив'язки до роботодавця. Це означає, що після отримання позитивного рішення Ви не матимете прописане те, що карта була видана від конкретної фірми, натомість буде вказана інформація про те, що дана децизія видана на підставі допомоги громадянам України.


УВАГА! Підстава подачі має бути - тобто в даному випадку, подаватись необхідно від роботи з основними документами такі як: załącznik numer 1, страховка, дійсний паспорт, а також мати

легальні підстави перебування, такі як:

  • карта побиту

  • віза

  • PESEL UKR

  • по біометрії

або продовжені документи у зв'язку з воєнним станом

Якщо Ваша карта не має прив'язки до роботодавця, то ви зможете:


👉🏻звільнитись та працювати на іншій роботі, відкрити власний бізнес та не матимете обов'язку про зміну децизії чи подачі на нову карту побиту!


Раніше таку карту без прив'язки до роботи могли отримати випускники університетів чи шкіл в Польщі, особи, які перебувають тут за об'єднанням з сім'єю, та інші категорії 


Термін дії карти побиту


Таку карту можна отримати лише на рік!

Серед поширених міфів - думка, що таку карту побиту можна отримати лише на один рік. Насправді, термін дії карти побиту може варіюватися залежно від індивідуальних обставин.


Максимальний термін від роботи- це 3 роки та щоб отримати рішення на повний термін - необхідно спевнювати всі критерії, тобто


👉🏻 долучити всі необхідні документи.


Що стосується видачі позитивного рішення лише на 1 рік - то дійсно можна отримати у випадку, якщо не долучити до справи всі документи які вимагає інспектор і замість відмови по справі - позитивне рішення буде видане не менший термін - тобто на рік часу.


Поділіться цією інформацією з друзями, які планують залишитись

в Польщі на довше або лише планують переїзд 👇🏻

40 переглядів

Comments


bottom of page