top of page

Дім матері у Варшаві розповсюджує шкільне приладдя

Материнський дім у Варшаві знову допомагає біженцям з України. Якщо ваша дитина йде до школи і у вас є проблеми з придбанням необхідного шкільного приладдя, ви можете подати заявку на шкільний комплект. Читати далі.Як отримати шкільний комплект від Матері у Варшаві?

За словами організаторів допомоги, початок навчального року може бути складним. Тому люди, які мають проблеми з придбанням шкільного приладдя, можуть оформити шкільний лайт. Шкільний набір можуть отримати діти, які навчаються в польській чи українській школі денно (не онлайн) і прибули до Польщі з 24 лютого 2022 року. важливо! Діти та матері повинні легально проживати в Польщі та мати PESEL зі статусом UKR.


Ми запрошуємо вас приєднатися до нашого каналу Telegram , нашої сторінки Facebook та нашої сторінки Instagram , щоб бути в курсі останніх новин та подій.

Щоб отримати шкільний комплект, заповніть, будь ласка, форму на сайті. Однак заповнення форми не означає участі в акції. Всього у «Маминому домі» 200 наборів, тому відбір учасників проводитиметься дуже ретельно. В першу чергу допомогу нададуть:

  • Діти, матері яких вагітні або мають хоча б одну дитину віком до одного року.

  • Діти з сімей, які приїхали в Польщу вперше в місяць, що передував початку процесу подачі документів.

  • Діти із сімей, де мати або інший член сім'ї є інвалідами (цей член сім'ї повинен проживати разом з дитиною).

  • Діти, які перебувають під опікою одиноких батьків за наявності документів, що підтверджують цей факт.

  • Діти із сімей, які мають не менше трьох неповнолітніх дітей.

Роздача наборів відбудеться 24 вересня у Варшаві. Організатори наголошують, що за комплектом потрібно приходити особисто. Поштою набори не відправляються.

Також організатори просять звернути увагу на наступні моменти:

  • Одна дитина може отримати один комплект.

  • Дитина повинна проживати в Польщі з опікуном.

  • Отримати шкільний комплект в інший день неможливо.

  • За комплектом не обов'язково приходити з дитиною, достатньо показати її документи. Однак той, хто відправив заявку, повинен прийти особисто.

Шкільний комплект може включати рюкзак, ручки, альбоми, зошити, кольорові олівці та інше шкільне приладдя. Кожен набір може відрізнятися.


Увага! Список осіб, які отримають шкільне приладдя, буде оголошено 23 вересня, тобто за день до роздачі. Усі учасники отримають лист на електронну пошту, тому перевірте папку СПАМ. Тих, хто не зможе взяти участь в акції, просять зв’язатися з організаторами за телефоном +48 796 401 236 . Зробити це потрібно не пізніше ніж за добу до заходу. Якщо ви цього не зробите, то в майбутньому не зможете брати участь в інших благодійних акціях «Маминий дім».

0 переглядів

Comments


bottom of page