top of page

ГРИЛЬ В ПОЛЬЩІ. Основні правила🍢🔥

Травень — час відпочинку та гриля, але не скрізь дозволено готувати шашлики та смажити м'ясо, існує низка місць де це робити ЗАБОРОНЕНО!


Отже, ось основні правила грилювання в Польщі та місця, де за порушення можна отримати штраф:

  1. Ліси та лісові масиви: В Польщі строго заборонено розпалювати вогонь або гриль у лісах та лісових масивах. Це правило спрямоване на запобігання лісовим пожежам.

  2. Ближче ніж 100 метрів від лісів та лісових масивів: Навіть якщо ви знаходитесь поблизу лісової зони, вам потрібно забезпечити відстань щонайменше 100 метрів від неї перед тим, як розпалювати гриль.

  3. Місця, де дим може заважати сусідам: Важливо також враховувати, чи ваш дим не заважає сусідам. Це стосується не тільки приватних будинків, але й квартир в багатоквартирних будинках, де гриль на балконі може бути неприйнятним.

  4. Місця з високим ризиком швидкого поширення вогню: Штрафи також можуть бути нараховані за розпалювання багаття в місцях, де вогонь може швидко поширюватися, таких як сухі поля, парки під час спекотного сезону або інші відкриті простори з легкозаймистою рослинністю.

У разі порушення цих правил, штрафи можуть сягати до 5000 злотих, тому важливо дотримуватися зазначених правил, щоб уникнути неприємностей та забезпечити безпечне та приємне грилювання. А як Ви відпочиваєте на травневі свята після роботи?


 

Долучайся до нашого ТЕЛЕГРАМ - КАНАЛУ : https://t.me/worklifepoland


20 переглядів

Comments


bottom of page