top of page

Будинок Матері у Варшаві знову роздаватиме продуктові передачі

Будинок матері у Варшаві відновлює роздачу продуктових наборів для біженців з України. Планується роздача 200 продуктових посилок, тому процес відбору одержувачів буде дуже ретельним.
Як отримати продуктовий набір від Матері?

Варто зазначити, що не всі біженці з України можуть розраховувати на продуктові передачі. Наразі продуктовий набір можуть отримати:

  1. Вагітна жінка.

  2. Матері дітей віком до 1 року.

Кожна сім’я може отримати лише одну продуктову посилку, але забирати її доведеться особисто, оскільки посилки не надсилатимуться поштою. Крім того, набори будуть роздані лише зареєстрованим особам, тому ніхто інший не зможе отримати їх замість вас. Харчовий пакет міститиме близько 10 продуктів, загальна вартість яких становить близько 50 злотих. Також організатори просять мати свої сумки.


Для отримання продуктової посилки заповніть, будь ласка, форму заявки за цим посиланням . Продуктові передачі будуть готові до роздачі 23 липня. Реєстраційна форма триватиме до 18:00 18 липня. Щоб уникнути великих черг, кожен учасник отримає інформацію з точним часом прибуття. Для отримання допомоги необхідно мати документи, що підтверджують прибуття до Польщі після 24 лютого 2022 року, а також документи, що підтверджують вагітність або наявність дітей.


Примітка: люди, які зареєструвалися на благодійний захід, але не можуть бути присутніми, повинні зателефонувати за номером +48 796 401 236 принаймні за один день. В іншому випадку заявка на участь в інших програмах Матерільного дому у Варшаві не розглядатиметься. Допомога надається в першу чергу людям, які перебувають у Польщі на короткий час.

Comments


bottom of page