top of page

Безкоштовні шкільні стартові набори для учнів - допомога від фонду Ocalenie

Фундація Ocalenie проводить спеціальну пропозицію для дітей із родин мігрантів, які цього навчального року навчатимуться у польських школах. Завдяки фундації діти, які 1 вересня розпочнуть 2023/2024 навчальний рік у Польщі, зможуть отримати спеціальні шкільні стартові набори у вигляді подарункових карток. Запрошуємо ознайомитися з умовами акції, хто може в ній взяти участь та як долучитися та отримати ваучер на шкільний стартовий набір.Хто може отримати безкоштовні шкільні набори?

Подарункові картки до шкільного стартового набору отримають діти, які відповідають наступним умовам

  • перебувають у Польщі на підставі номера PESEL UKR або довідки Голови Управління у справах іноземців про використання тимчасового захисту (в’їхали в країну після 24 лютого 2022 року), отримали статус біженця або знаходяться в процесі отримують міжнародний захист (мають TZTC), мають додатковий захист або статус політичного біженця, мають гуманітарне або толероване перебування (мають карту проживання);

  • з вересня цього року вони будуть відвідувати 1-8 класи початкової школи або середньої школи у Варшаві та її околицях .

Увага! Після отримання подарункової картки буде перевірено її статус. Тому особи, які не відповідають зазначеним умовам, сертифікат не отримають. Також організатори акції наголошують, що в акції можуть брати участь лише діти шкільного віку. Акція не поширюється на дітей, які відвідують ясла, дитячі садки та дитячі садки .


 

Як отримати подарункові набори для шкільного віку?

Для участі в акції та отримання подарункових карток на шкільне приладдя батькам або законним представникам дітей шкільного віку необхідно заповнити спеціальну форму , яка доступна до 31 серпня 2023 року . Електронна форма повинна містити

  • особисті дані батьків/опікунів, які заповнюють форму, та дитини (ім’я та прізвище, адреса електронної пошти, номер телефону, країна народження)

  • адреса поточного проживання в Польщі;

  • статус проживання в Польщі;

  • мова спілкування (якою мовою можна буде спілкуватися);

  • кількість дітей, які потребують шкільного стартового набору.

Зверніть увагу , що домашня адреса та адреса школи, назва школи та країна походження повинні бути написані польською мовою. Однак особисті дані заявника повинні бути внесені відповідно до документа, що посвідчує особу, виданого в Польщі. Електронну форму можна знайти тут .


Організатори акції попереджають, що заповнення форми не гарантує отримання подарункової картки.

0 переглядів

Comments


bottom of page