top of page

Безкоштовне житло у Варшаві для біженців з України від Airbnb

Сервіс Airbnb за підтримки польського відділу Міжнародної організації з міграції (IOM) знову надає безкоштовне тимчасове житло для біженців з України, які прибули після 24 лютого 2022 року.


Цього разу пропозиція безкоштовного житла доступна виключно у Варшаві. Щоб звернутись по допомогу з тимчасовим житлом, треба написати на електронну пошту iompolandprykhystok@iom.int або зателефонувати на номер +48 22 490 20 44. Безкоштовне житло надаватимуть на: - екстрене або транзитне перебування до 6 ночей; - короткотермінове перебуванні на 8-29 ночей; - подовжене перебування (тільки у виняткових ситуаціях після погодження з власником житла) від 30 до 90 днів, але не довше, ніж до 28 лютого 2023 року.


Скористатися з пропозиції можуть виключно особи, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року й раніше не користувалися безкоштовним житлом від Airbnb.

Як пoвідoмляє Yavp.pl, цього разу пропозиція безкоштовного житла доступна виключно у Варшаві. Щоб звернутись по допомогу з тимчасовим житлом, треба написати на електронну пошту iompolandprykhystok@iom.int або зателефонувати на номер +48 22 490 20 44. Безкоштовне житло надаватимуть на: - екстрене або транзитне перебування до 6 ночей; - короткотермінове перебуванні на 8-29 ночей; - подовжене перебування (тільки у виняткових ситуаціях після погодження з власником житла) від 30 до 90 днів, але не довше, ніж до 28 лютого 2023 року. Скористатися з пропозиції можуть виключно особи, які прибули до Польщі після 24 лютого 2022 року й раніше не користувалися безкоштовним житлом від Airbnb.


 


У рамках допомоги тимчасове безкоштовне житло надаватимуть тільки жінкам (в тому числі з дітьми) або ж, як виняток, чоловікам вразливих категорій (пенсіонери, особи з інвалідністю або хронічними захворюваннями).

 

Нагадаємо, раніше Міжнародна організація United for Ukraine після кількамісячної перерви також відновила програму пошуку тимчасового житла в Європі для українських біженців.

4 перегляди

Comentários


bottom of page