top of page

Безкоштовне житло для українців на Airbnb

Знайти житло стало простіше, оскільки українців продовжують підтримувати платформа «Єдині за Україну» та Airbnb. Програму безкоштовної оренди продовжено до кінця року. Для участі просто заповніть анкету.
Безкоштовне житло для українців від Airbnb


Портал «Єдині за Україну» пропонує допомогу українцям з дітьми, які прибули з України після 24 лютого та шукають житло. Ви можете вибрати з понад 30 європейських країн , які пропонує Airbnb . Для участі необхідно заповнити анкету, надати персональні дані та дати згоду на обробку вашої інформації.


Вам потрібно буде виконати ряд умов:

  • ви перебуваєте в Європі через війну і маєте штамп про виїзд з України ;

  • у вашій родині хоча б одна дитина;

  • маєте український паспорт або посвідку на проживання в Україні;

  • ви раніше не користувалися послугами безкоштовної оренди від United for Ukraine.

 

Хто може отримати безкоштовну квартиру?


Перша умова – потреба в притулку через війну в Україні. У разі необхідності організатори програми допомоги можуть запросити документи , що підтверджують прибуття до Європи після 24 лютого або підтвердження необхідності проживання в тій чи іншій країні. Перелік додаткових документів може змінюватися залежно від вашої індивідуальної ситуації та запитів.


Що стосується потенційних учасників, то можуть приймати участь наступні категорії осіб :

  • особи, які втекли із зон бойових дій, окупованих або нещодавно покинутих територій;

  • люди, які зазнали тривалих бойових дій, у тому числі авіаційних нальотів; військовослужбовці, ветерани та члени їх сімей, які виїжджають на лікування за кордон;

  • діти з батьками або опікунами, які подорожують з медичною метою;

  • біженці, які покинули Україну та потребують допомоги в задоволенні своїх основних потреб.

 

Як скористатися програмою допомоги українцям?


Ознайомившись з основною інформацією на сайті , будь ласка, заповніть спеціальну форму . Зокрема, необхідно вказати особисті дані, кількість дітей, потребу в обладнанні для людей з обмеженими можливостями , наявність тварин, термін оренди та бажану країну та місто проживання.


Якщо для вас не важливо жити в якомусь конкретному місті, варто поставити галочку «Мені підійде інше місто, якщо в обраному мною місті немає вільного місця». Це збільшить ваші шанси знайти житло.


Після заповнення анкети чекайте листа від United for Ukraine , який надійде на вашу електронну адресу. Зверніть увагу, що заявки розглядаються в порядку черги. Першими відповідь отримають люди, які зараз потребують житла.


 

Як довго я можу отримати житло від Airbnb?

Оскільки програма допомоги надає підтримку вперше, максимальний термін оренди становить один місяць , а мінімальний – один тиждень. Якщо вам з будь-якої причини потрібно проживання на кілька днів, ви не можете скористатися програмою. Однак ви можете орендувати їх за певну плату через Airbnb.


Плануйте, що через 30 днів вам доведеться шукати інше, постійне житло. Якщо ви перебуваєте в Польщі і плануєте залишитися тут надовго, ознайомтеся з нашими порадами щодо пошуку житла .

8 переглядів

Opmerkingen


bottom of page