top of page

Безкоштовна психологічна допомога дорослим і дітям з України

Ніхто не сумнівається, що війна вкрай негативно впливає на психіку кожного українця. Багато з тих, хто зараз перебуває в Польщі, активно шукають безкоштовної психологічної допомоги. Потік негативних емоцій, пов'язаних з війною та вимушеним переїздом в іншу країну, часто ускладнює процес адаптації до нової реальності. На щастя, польські психологи готові надати підтримку. З їх допомогою ви зможете краще впоратися зі стресом, страхами та іншими психологічними проблемами, які торкнулися українців в останні роки. Нижче наведено перелік закладів, де можна отримати безкоштовну психологічну допомогу в Польщі.
Безкоштовна психологічна допомога від Червоного Хреста

Польський Червоний Хрест також надає безкоштовну психологічну допомогу українським біженцям. Нещодавно благодійна організація запустила спеціальну телефонну лінію, якою можуть користуватися українці в Польщі та інших країнах. Для отримання безкоштовної психологічної консультації телефонуйте за номером:

 • +48 800 088 136 – якщо телефонуєте з Польщі.

 • +48 221 520 620 – якщо телефонуєте з-за меж Польщі.

Інформаційна лінія для українців працює з понеділка по п’ятницю. Телефони приймаються з 9.00 до 17.00. Психологи готові допомогти будь-кому, хто до них звернеться, а при необхідності направити до іншого спеціаліста.

Центр кризового втручання

Якщо ви живете в Кракові, ви можете звернутися до Центру кризової допомоги за безкоштовною психологічною допомогою. Ви можете приїхати особисто на Radziwiłłowska 8B або за телефоном +48 12 421 92 82 . Центр працює цілодобово, тому ви можете зателефонувати та прийти у зручний для вас час.

Безкоштовна психологічна допомога на платформі «Рука допомоги».

Цей портал допомагає таким категоріям українців:

 1. Біженці, які нещодавно прибули до Польщі.

 2. Громадяни України, які тривалий час проживають у Польщі.

 3. Громадяни України, які не є біженцями, але займаються допомогою біженцям.

 4. Перекладачі, які допомагають українським біженцям.

Портал допомагає і дітям, і дорослим. Тому кожен українець може розраховувати на отримання допомоги. Для отримання допомоги телефонуйте за номером +48 22 290 4386 . Також на сайті можна оформити заявку на отримання допомоги .

 

Безкоштовна психологічна допомога від фонду ZUSTRICZ

На таку психологічну допомогу можуть розраховувати українці, які проживають у Кракові. Фонд допомагає:

 1. Збереження психічного здоров'я.

 2. Вирішення проблем, що виникають у процесі виховання дітей.

 3. Подолання наслідків стресу, викликаного війною в Україні.

 4. Вирішення проблем, що виникають у молоді, шляхом надання їй психологічної консультації.

Щоб скористатися безкоштовною психологічною консультацією, необхідно заповнити спеціальну форму . Ви також можете зателефонувати +48 786 674 005 .Безкоштовна телефонна психіатрична допомога

Ви також можете зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію за номером 800 70 2222 . За цим номером можна записатися на прийом до психіатра. Якщо ви приймаєте якісь спеціальні препарати, то польський психіатр знайде вам аналог. 

Психологічна допомога Фонду соціально-освітнього розвитку

Фонд соціально-освітнього розвитку у співпраці з командою психологів пропонує підтримку у важку хвилину дорослим і дітям. Фахівці спілкуються польською та українською мовами. Терапію можна відвідувати стаціонарно в Любліні або скористатися консультацією онлайн за допомогою телефонного дзвінка чи порталу zoom. Щоб записатися на візит, телефонуйте 579512946, заповніть контактну форму або запитайте про вільні дати безпосередньо на kontakt@psychologukraina.eu .


 


Центр здоров'я та психотерапії

Варшавський центр здоров’я та психотерапії надає безкоштовну психологічну та психіатричну підтримку. Щоб записатися на прийом, телефонуйте та домовтеся про зручний для нас час. Ми також можемо записатися на прийом електронною поштою на одну з наступних адрес: lwowska@centrum-psych.com.pl.


 


Церебріс – Центр неврологопедії та когнітивної нейротерапії

Центр «Селебріс» запрошує на психологічні консультації дорослих та дітей з України. Чергування досвідчених психологів проводяться по п'ятницях з 16:00. Консультації лише стаціонарні в Гончицях, 200 км від Варшави. Зареєструватися можна за телефоном або написавши на електронну адресу biuro@cerebris.pl

 

Фундація «Польський міграційний форум».

Якщо вам або вашій дитині необхідно поговорити про свої проблеми по телефону, то варто скористатися гарячою лінією. Психологи працюють за телефоном 22 255 22 02 і надають підтримку українською, російською або польською мовами. Телефонувати можна з понеділка по суботу з 12:00-22:00.


 

Фонд розвитку України

Усі, хто потребує психологічної підтримки, можуть отримати її в будні з 16:00 до 18:00. Вам достатньо зателефонувати за номером +380 50 189 0396 . На телефоні працюють досвідчені психологи, які нададуть підтримку дітям і дорослим.


 

Дитяча лінія довіри Уповноваженого з прав дитини

Ми можемо звернутися за номером 800 12 12 12 , якщо ми шукаємо психологічної підтримки для наших дітей. Психолог, який відповідає на телефонні дзвінки, вільно володіє українською та російською мовами. Більше інформації за посиланням: https://brpd.gov.pl/2023/05/31/uwaga-nowy-grafik-pomocy-psychologiij-i-prawnej-po-ukrainsku-6/


 

Психологічна допомога від Фонду соціально-економічного розвитку

Наразі Фонд запустив програму психологічної допомоги біженцям з України. Цілями цієї програми є:

 1. Допомога в соціалізації в польському суспільстві.

 2. Допомога в адаптації до нових умов проживання.

 3. Допомога в подоланні різноманітних бар'єрів, які заважають повсякденній діяльності.

Фонд надає як індивідуальну, так і групову допомогу. Більше інформації доступно за адресою: https://odbudowaodpornosci.pl/program-pomocy-psychologiij-dla-uchodzcow/ .


 

Польський міграційний форум

Телефон довіри, де підтримка здійснюється російською та українською мовами. Гаряча лінія: 669 981 038 працює в понеділок (16:00–20:00), середа (10:00–14:00), п’ятниця (14:00–18:00).


 

Фонд «Обличчя депресії».

Фонд «Обличчя депресії» надає безкоштовну психологічну та психіатричну допомогу. Підтримка надається в режимі онлайн, а зареєструватися можна, заповнивши форму за посиланням: https://twarzedepresji.pl/ukraina/ .


 

Фонд психологічної допомоги та соціальної освіти RAZEM

Зустрічі відбуваються щоп’ятниці об 11:00 в головному офісі закладу: Варшава, Aleje Jerozolimskie 6. Реєстрація здійснюється за телефоном: 733-200-501 або електронною поштою biurofundacjarazem@gmail.com .

За вказаним номером також є телефон підтримки громадян України. Дзвонити можна з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.


 

SEXED.PL

На сайті sexed.pl є чат, де можна зв’язатися з психологом.


 

Фонд Окалені

У фонді можна домовитися про індивідуальні зустрічі з психологом. Вони відбуваються у Варшаві на вулиці Круча 6/14а. На консультацію необхідно записатися за електронною поштою: cpc@cpc.org.pl або за телефоном: 22 828 04 50 з 9:00 до 17:00. Консультації також можуть проходити дистанційно. 

Центр прав жінок

Тут запрацювала гаряча лінія для громадян України. Ви можете зв’язатися з нами за номером 800 10 77 77 як коли нам потрібна психологічна підтримка, так і коли ми хочемо проконсультуватися з юридичного питання, чи потрібна нам допомога з пошуком квартири чи оформленням формальностей.


 

Фонд АРТ

Фонд надає психологічну допомогу як дорослим, так і дітям. Щоб скористатися консультацією, заповніть, будь ласка, КОНТАКТНУ ФОРМУ і спеціалісти зв’яжуться з нами напряму. Ви також можете зробити замовлення за телефоном 600 433 799 .


Зустрічі з психологами проходять у Варшаві за адресою Dąbrowszczaków 8. Вони відбуваються в понеділок (14:00–18:00), четвер (10:00–14:00) та п’ятницю (11:00–15:00). Усі спеціалісти спілкуються українською мовою.

Матеріал створено завдяки допомозі https://mapujpomoc.pl/ .

0 переглядів

Comentarios


bottom of page